Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Csináltam egy 5*5 méteres...

Csináltam egy 5*5 méteres előtetőt alu hullámlemezből. Van rajta egy jó pár nem kívánt lyuk. Mivel foltozzam be?

Figyelt kérdés
gumi plusz csavarra gondoltam, de szerintem van valami megoldás ami egyszerűbb. költeni nem nagyon akarok már rá, de így csepeg folyamatosan be az eső. valami műanyagot beleolvasztani? vagy mit? kb 1 forintos jukak vagy kissebbek.
2013. márc. 10. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
sziloplaszt
2013. márc. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
drága? mert akkor inkább tényleg a csavarok gumigyürűvel....
2013. márc. 10. 08:27
 3/5 anonim válasza:
Nem drága ( [link] ), de kell hozzá pisztoly is
2013. márc. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy csináltam meg hogy vette azt hiszem 4-es popszegecset a lyukakat kifúrtam 4mm-es fúróval utána lesorjáztam és a szegecseket kézi szegecselővel "belehúzattam". Ez azért jó mert nem ereszti be a vizet és ugyan úgy alumíniumból van így nem is látszik egyáltalán.
2013. márc. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én száraz időben szaniter-szilóval egyszerűen raggatnék rá az évekkel ezelőtt elrakott 50 filléreseimből. Azok elég nagyok,alu-ból vannak. Nincs néhány darabod a sufni mélyén?
2013. márc. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!