Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol lehet venni üvegszálas...

Hol lehet venni üvegszálas paplant, és hozzá ilyen műgyantát?

Figyelt kérdés
Ha jóltudom műgyantát azt festékboltban is lehet kapni, de üvegszálas paplanban nem vagyok biztos, fontos lenne!
2013. ápr. 21. 00:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Mekkora felületre kell? És mit akarsz csinálni?
2013. ápr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ágh Ferenc ***** válasza:
Az biztos, hogy vannak olyan autókarosszéria javító készletek, amihez adnak mindkettőt! Autósboltokban érdeklődj!
2013. ápr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kellene sok, egy maszkhoz kellene megerôsit shez, festékboltban akkor ne is érdeklôdjek?
2013. ápr. 21. 18:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tom,hogy BP-i vagy -e .De létezik,/én is használtam nem rég / kb 0,5l ragasztó /2 komponensű/ + kb 0,5m2 üvegszövet. Kb 3,5-5e ft. Itt egy link. Bár ez még drágább. Nálunk van egy üzletben.

[link]

2013. ápr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez számomra drága, néztem 200-ért is lehet kapni 250 ml-eset, annyi bőven elég lenne, üvegszálas paplant 540-ért árulnak, csak nem netről szeretnék rendelni, hanem boltból. Ezért érdekelne hogy festékboltban lehet-e kapni.
2013. ápr. 22. 16:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem a netet ajánlottam,csak van ilyen is.Boltja válogatja!!
2013. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Üvegszál paplan és műgyanta beszerzéséhez ajánlom a Borsod Dekor webáruházat, ahol házhoz szállítással megvásárolhatók ezek a termékek:


- üvegszál paplan:

[link]


- műgyanta:

[link]

2014. okt. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A műgyanta linkben az egyik karaktert átírta a GYIK rendszere, így küldök egy másik URL-t. :)


[link]

2014. okt. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!