Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Sima radiátorra szabályozós...

Sima radiátorra szabályozós termosztátot hogy kell rátenni?

Figyelt kérdés

[link]

Itt egy fotó a radiátorunkról és arról amit szeretnénk rátenni, de ha ez nem rávaló, akkor is nagyon jó lenne egy olyan szelep, amit napi szinten lehetne le és feltekerni, mert a mostani olyan, hogy csak nagyon sok tekeréssel lehet elzárni. Én nő vagyok és abszolút nem értek hozzá, és aki van itt vidéken vízszerelő a mosogatógépemet sem tudta bekötni normálisan, így őt nem fogom kihívni. tUd valaki erre megoldást, mit is kéne tennem vagy vennem pontosan? Nagyon szépen köszönöm!


2009. okt. 4. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A fennt lévőt sajnos nem tudom de nekem egy egyszerűbb van hőfok szabályzós kb 1 kell rajta tekerni a teljes skálán 0-5 fokozatú + az átengedés amikor kiiktatja a hőfokszabályzást.Azt egyszerűen a csapnál a két hollandit ki kell csavarni és helyere ezt a termosztátos szelepet betenni bármely víz-fűtés boltban pár száz forint.programozni nem lehet mint ezt.
2009. okt. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, kár hogy ne kaptam hamarabb egy részletesebb választ, (azt sem tudom mi az a hollandi:)) már beszéltünk egy szerelővel, kb 6000 ft lesz radiátoronként a sima termosztátos.
2009. okt. 7. 10:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Látom, pár helyen még megkérdezted ugyan ezt. Pl itt van ez: [link]
2009. okt. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát persze, de fura, sehol nem kaptam választ és a szerelő sem jött el, meg volt beszélve hogy vállalja 8000ft-ért/radiátor, aztán beteget jelentett 3 hete. Azóta nem jelentkezett. Ez ilyen óriási feladat? Vagy nem is értem hol a bibi.
2009. okt. 30. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!