Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Beragadt ajtóhoz, . Tudnátok...

Beragadt ajtóhoz, . Tudnátok egy - két tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Beragadt a befelényíló ajtóm. És bent ragadtam a szobában ... Sajnos az ablakon nem tudok kimászni, mert a 10.ek lakok. :D És pont ez az a hétvége, amikor egyetlen családtagom elutazott. Tehát, csak magamra számíthatok... de nem igazán van ötletem, mit tudnék tenni. :D
2013. jún. 1. 13:04
1 2
 1/12 anonim válasza:

Milyen dolgok vannak bent nálad? Nincs valami krém vagy olaj esetleg?

Mondjuk sajnos nem tudok konkrét tippet adni, de ebben a helyzetben gondolom mindent meg kell próbálni.

2013. jún. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mássz át a szomszéd erkélyre :D


Vagy törd ki az ajtót. Vagy hívj fel valakit telefonon. Vagy próbálgasd kinyitni... több opciód nincs.

2013. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hmm, krém, vagy olaj? Valami lágyabb,folyósabb krémem van... mit tudok vele tenni?
2013. jún. 1. 13:28
 4/12 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy beragadt? Beszorult a tokjába és azért nem nyílik vagy leesett a kilincs? Írj! Néhány percen belül visszanézek a kérdésre!!
2013. jún. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Beszorult a tokjába...
2013. jún. 1. 14:08
 6/12 anonim ***** válasza:

4-es vagyok: Az a baj, hogy szobában nem igazán szoktunk feszítésre alkalmas eszközöket tartani. Azért nézz körül, hátha akad egy régimódi nagy méretű irodai olló vagy mégis bent maradt egy vastag pengéjű kés. Először is próbáld megkeresni azt a pontot, ahol beszorult és ott próbálj egyik kézzel valamivel aláfeszíteni, másik kézzel a kilincsnél fogva egyidejűleg húzni.

Másik lehetőség: van bent a szobában nálad lakáskulcs? Ha igen, hívj fel telefonon valakit, egy szomszédot, ismerőst vagy bárkit, hogy menjen oda, az ablakod alá. A kulcsot csomagold be biztonságosan, majd fogj egy szatyrot vagy kispárna-huzatot vagy dobozt, nehezéknek tegyél bele valamilyen nehéz könyvet és ha ott van, dobd le neki. Ő menjen fel a lakásba és akkor kintről lökje be az ajtót.

Más ötletem nincs. Légy szí, írd meg, hogyan sikerült kiszabadulni. Jöhet priviben is!

2013. jún. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

kedves 4-es!

Nagyon, nagyon szépen köszönöm a válaszodat, és a tanácsaidat! Mindenképpen megírom, hogy mi lett végül :) Előbb megpróbálom az első verziót, és ha nem jön be... akkor nagyon reménykedem, hogy a táskámban hagytam a kulcsot. :)

2013. jún. 1. 14:23
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs nálad a kulcs, maradnak a tűzoltók. De minek jönnél ki? Hiszen akkor meg kint maradsz és kulcs nélkül nem tudsz bemenni.
2013. jún. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha másképp nem megy, hívd fel a ház gondnokát vagy valamelyik ismerőst a házban, hogy hozzanak egy lakatost, aki kinyitja a bejárati ajtódat - persze akkor, ha nincs lánccal biztosítva - utána kienged téged, majd kicseréli a tönkretett bejárati zárat.
2013. jún. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hála istennek, megtaláltam a kulcsomat, és egyik barátnőm "értem jött". Tehát, kiszabadultam. :)



Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a gyors válaszokat!! :)

2013. jún. 1. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!