Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Gipszkartonozás. Hogyan/mivel...

Gipszkartonozás. Hogyan/mivel kell összeragasztani spotlámpához való tartódoboz egymáshoz illesztett éleit?

Figyelt kérdés
A doboz ajtókeretbe kerül, az alsó részt, amelybe a lámpákat raktuk már felkerült az ajtókeretbe tartólécekkel, de az oldalait nem tudom, hogy rakjuk fel.
2009. okt. 13. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt így nem tudom elképzelni, de mindenképpen kell valami profil, vagy tetőléc, amihez felül is hozzá tudod fogatni a doboz oldalát.
2009. okt. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocs, azt elfelejtettem, hogy illesztéseknél mindenképpen szilózd be az éleket, különben glettelés után folyton repedezni fog, még a üvegszövet szalag se véd meg nélküle a hajszálrepedésektől.
2009. okt. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi.

Biztos én voltam félreérthető, de a felső rögzítés megoldva, tehát az ajtókivágás (ajtó nélkül) "plafonjához" rögzítettem már a kartont. Az oldaltakarásokat nem értem, ahol a két kartonlap találkozik. De a válaszodból azt sejtem, hogy szilóval oldjam meg.:)

Node-kérdés a kérdésben.

Ha izzót kell cserélnem, akkor bonthatom szét a kartondobozt? Vagy erre mi a megoldás?

2009. okt. 13. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!