Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Üvegmatrica festéket hol...

Üvegmatrica festéket hol lehet jó áron (=olcsón) kapni?

Figyelt kérdés
Minden megoldás érdekel!
2009. okt. 15. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
A Tescoban,meg a Játékboltokban:)
2009. okt. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Meg hobbiboltokban. :)
2009. okt. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a nálunk (Baja) a Tescoban már nem forgalmazzák - eddig én is ott vettem. Máshol meg nagyon drága. Neten esetleg nem tudtok valamit, ami jó?
2009. okt. 16. 08:47
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Sok helyen árulnak,én a legolcsóbban az un.100-as boltokban vettem,vagy most már GoodsMarket néven működő boltokban.De lehet a tescoban is ,játékboltokban,papírboltokban,hobbi boltokban(persze nem mindig vannak jó árban) ...sőt az interneten is ,de csak akkor éri meg ha az adott hobbioldalról nagyobb összegben vásárolsz.Azért ha találsz arra vigyázz hogy nem mindegyik jó minőségű amelyik ilyen olcsó,én úgy szoktam hogy először csak egy színt veszek és kipróbálom és csak utána veszem meg a többi árnyalatot.Remélem tudtam segíteni!Szia

2009. okt. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!