Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A madarak (pl. galambok)...

A madarak (pl. galambok) félnek a rácstól?

Figyelt kérdés
az ablak párkányomra tett magvakat, kenyér darabkákat sosem viszik el , szerintem mert rács van az ablakomon és nem mernek berepülni rajta? lehetséges?
2009. okt. 16. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

nem hiszem, inkább nem az a gond, hogy lejt az ablakpárkányod vagy csúszós és nem tudnak megmaradni rajta?


amúgy a galambokat miért eteted???

2009. okt. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
azért etetem őket mert szeretem etetni nem tudok mit tenni ellene. nekem jó érzés ha az ablakomban csipegetnek. és tudom hogy jól laknak
2009. okt. 16. 16:29
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Miért ne lehetne etetni a galambokat,madarakat,kedves első? Téged miért etetnek? Nem értem.
2009. okt. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Kedves Kérdező,etess és szeress minden állatot,így helyes! Szegény állatoknak is kell enni+kell a szeretet. Amúgy az agyam eldobom az elsőnek a kérdésén.
2009. okt. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A más madarakkal nincs gond, de gondolom nem budapesti vagy...akkor neked is egy életre eleged lenne a galambokból!

off

2009. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De budapesti vagyok :D és mégis szeretem a galambokat pont azért mert hiányzik a természet :D
2009. okt. 16. 20:31
 7/12 anonim ***** válasza:

mindjárt könnyeket ejtek.. hogy meghatódtam...

nekem már az agyamra megy az összes rohadt galamb, telexarják az erkélyemet, már kétszer idetojtak tojást is, egyszerűen élni sem lehet tőlük.

tudodmit? vedd meg jó pénzért a lakásomat, és etesd őket itt. ide nagyon jönnek....

2009. okt. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ha rács korlátozza a menekülési útvonalukat akkor inkább nem reszkíroznak. Ha én galamb volnék én is ezt tenném.
2009. okt. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De etesd a galambokat, ha nem akarsz pénzbírságot fizetni! Tarts papagájt vagy pintyet, ha szereted a madarakat!
2010. márc. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*ne etesd!
2010. márc. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!