Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Oventrop Vindo TH termosztátfe...

Sztyopu kérdése:

Oventrop Vindo TH termosztátfejeket vettem. FÜGGŐLEGESEN szereltem fel a termosztátfejeket. Azóta már több helyen olvastam, hogy vízszintesen kell. De tényleg nem fog függőlegesen működni?

Figyelt kérdés
A (műanyag 25-os "forrasztós, hegesztős") csövek a falon kívül futnak. A csapok "könyökösek". Ezért nem is tudom vízszintesen felrakni a termosztátfejet, mert egyszerűen nincsen hely. A radiátor és a fal között kevesebb a hely mint ha a csövet elvezetem könyökbe (mert ugye a csap is könyökös, derékszögben van. ), ezért ugy nem fér be. Nem szeretnék távérzékelős megoldást használni. Esetleg arra gondoltam, hogy a radiátor hoz felmenő cső lehetne 20-as és az már úgy beférne. Mit szóltok így jó lenne? Nem gond, hogy leszűkítem a bemenő vizet, és a kimenő pedig marad 25-os? Kell egyáltalán a változtatás? Vagy maradhat függőlegesen?

#termosztátfej #Oventrop #Vindo TH
2013. aug. 1. 18:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!