Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » PARTNER P340S típusú láncfűrés...

PARTNER P340S típusú láncfűrész megbízható márka? Illetve megbízható modell?

Figyelt kérdés
Itthon kellene vele fákat kivágni, feldarabolni, későbbiekben is jól jönne, olyan kellene ami olcsó de jó is én a partner márkát hallottam hogy dicsérik, lehet másnak más a véleménye, erről a típusról tudnátok pozitív/negatív tapasztalatokat írni? Köszi

2013. szept. 19. 05:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg ezt: Partner P360S???
2013. szept. 19. 06:04
 2/5 anonim ***** válasza:
Még nem tudod, ami olcsó az jó nem lehet?
2013. szept. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Partner P360S 40000 ft úgy gondoltam ez már azért nem a gagyi olcsó hanem a belépő szintű olcsó :-/
2013. szept. 19. 08:49
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem a 20000 ft alattiakra gondoltam, a túl olcsó az nekem is gyanús, és nem akarok bele esni abba a hibába hogy megveszem és csak kínlódok vele! Stihl-re meg nemigen van keret
2013. szept. 19. 08:54
 5/5 anonim válasza:
Nekem is ilyen gépem van teljesen jó ugyanis husqvarna megvette a céget és ők gyártják!!!Szerintem nem adja a nevét egy gagyi sz@rhoz!!!
2013. szept. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!