Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Volna egy ilyen co hegesztőm...

Volna egy ilyen co hegesztőm érdemes bele rakni még 1 vagy 2 ventilátort a jobb hűtés érdekében?

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 20:16
 1/6 A kérdező kommentje:
[link] net/spd/unas_289399/MIG-150A220V-vadogazas-hegesztogep
2013. okt. 7. 20:16
 2/6 A kérdező kommentje:
2013. okt. 7. 20:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a saját védelme nem kapcsol le a terhelése/melegedése miatt, akkor felesleges.
2013. okt. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

de pont az-az hogy bekapcsol arra gondoltam hogy több ventilátorral hosszzab ideig lehetne hegeszteni mert jobb a

hűtése

2013. okt. 7. 21:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen.Az Biztos javítani fog ezen a nagyon "Ratyi" bekapcsolási időn (45A-100%..)hát ez nagyon silány,illetve rossz hatásfok,így a géped csak 0.8 lemezre ideális(autó-kasznizás)


Ha vastagra kellene,akkor érdemesebb lenne 1 nagyobb teljesítményűre váltani ezt..illetve ha már cserélsz ..inverteres masinát választani...,valamint olvasd el a bekapcsolási időt paraméteré is.

2013. okt. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hy!

Nekem sokat segített hogy beépítettem egy nagyobb ventillátort,mert így legalább nem tilt le 2percenként ha maxon hegesztek vele!Sokat számít a plusz hűtés!Én csak javasolni tudom!

2013. okt. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!