Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha veszek egy rendszerventit,...

Ha veszek egy rendszerventit, azt hova érdemes elhelyezni, illetve milyen irányba fújja a levegőt?

Figyelt kérdés

[link]


Őt szemeltem ki magamnak!



2013. máj. 12. 15:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ettől biztos van jobb, de a lényeget pont nem írtad. Mondjuk hogy milyen gépházba megy, és hogy abba van-e már (és ha igen mennyi)?
2013. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Még nincsen, csak a VGA, CPU meg a táp hűtése! Elég noname vacak ház, szóval nevet nem tudok, esetleg képeket rakjak fel?
2013. máj. 12. 15:42
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem muszáj, de ártani nem árt. Szerintem a legjobb az lenne, ha két ventit vennél, egyet előre, egyet hátra. Az elülső befele, a hátsó kifele fújja a levegőt.
2013. máj. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

De előre hogy rakjam be? :)

Egy pillanat és készítek képeket hogy van elhelyezve a gépem! :)

2013. máj. 12. 15:51
 5/22 A kérdező kommentje:

Mint látod, be van szorítva a monitor és a szekrény közé a ház!

[link]


És így néz ki belülről!

[link]


Jah és annyi még hogy a CPU 60C° felé is megy néha játékközben! Valamint a Tápom is elég meleg levegőt fúj magából!

2013. máj. 12. 16:04
 6/22 A kérdező kommentje:
Jah, a másik meg hogy egy 3 pines, és egy 4 pines ventinek van hely a lapomon!
2013. máj. 12. 16:15
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem muszáj alaplapra, jó a tápra is rákötni a ventit. Előre meg ahogy láttam könnyedén be lehet szerelni, és ha lesz egy elöl be, hátul ki kereszthuzat, akkor máris jobbak lesznek a hőfokok. Viszont a gépet azt fordítsd ki onnan, mert úgy nem is igazán tud bele levegő menni. Esetleg rakd máshová (nekem pl itt van az asztalomon, rengeteg helyet foglal, de mehet bele levegő).
2013. máj. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Értem, és az a venti amit linkeltem jó lenne, vagy megérné kicsivel többet áldozni bele? Na meg jelenleg SSD és egér váltás mellett egy ilyen ventire futja sajnos! :/
2013. máj. 12. 16:30
 9/22 anonim ***** válasza:

Két ilyen jó lenne:

[link]

Ennyit megérné rászánni.

2013. máj. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
De ez egy irányba rögzíthető ugye, akkor hogy lehet megoldani hogy elől be, hátul kifele fújja a levegőt?
2013. máj. 12. 16:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!