Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Falból kiszakadt radiátort...

Falból kiszakadt radiátort hogy lehet megjavítani?

Figyelt kérdés
Az történt, h a földön ültem a radiátor mellett és ahogy felkeltem, elveszítettem az egyensúlyomat, belekapaszkodtam a radiátorba és kicsit kitéptem a falból! A tetején a csavarok kilógnak a lyukból és az egész ferdén áll. Hogy tudnám megjavítani egyszerűen?

2013. okt. 10. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
El kell zárni,leszerelni és a tartó csavarokat újból be kell épiteni .Lehet hogy leszerelni sem kell,de ezt látni kell milyen megoldást lehet alkalmazni .
2013. okt. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És nincs vmi gipsz féleség, ami ilyesmire való? Ha visszanyomnám, bekenném a lyuk körül és kitámasztanám éjszakára, reggelre megszáradna és megtartaná? Szerelőt hívni most nincs pénzem sajnos:(
2013. okt. 10. 16:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez így nem igazán fog menni. Egy képet tudnál küldeni a hibáról?
2013. okt. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
2013. okt. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha van rá mód, egyszerűbb visszagipszelni a tiplit a falba. Persze nem külsőleg lekenni, hanem a lyukat feltölteni gipsszel, és abba visszarakni a tiplit. Egy kép a hibáról, és kiderül.
2013. okt. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sajnos már megpróbáltam, de azért töltök fel képet, hátha kivehető:


[link]


[link]


[link]

2013. okt. 10. 20:42
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy picivel már beljebb maradt, mint volt!
2013. okt. 10. 20:48
 8/10 anonim válasza:

El kellene zárni a radiátort és le kellene venni és folyékony ragasztóval vissza kéne ragasztani a konzolt a helyére. Fontos, hogy pontosan oda kerüljön ahol volt.


Vissza kell nyomni és a radiátort, a konzolt körbe kell rajzolni, így tudod a pontos helyét, utánna vedd le. Azt is megteheted, hogy a konzolon új lyukat fúrsz és az új lyuknál tiplivel felfúrod és újra felcsavarod.


A gipszezést nem lesz tartós, mert nem tart.

2013. okt. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valóban a radiátort mindenképpen le kell venni. A vakolatot (bár nem látszik kijavítani, és ahogy írták, foléygony szöggel, vagy máshol fúrt csavarral felrakni.
2013. okt. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A segítő szándékot mindenkinél értékeltem:-)
2013. okt. 11. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!