Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Miket tehetnék az adventi...

Miket tehetnék az adventi naptár kis zsebeibe? Nem gyereknek lesz.

Figyelt kérdés
Mielőtt belinkelnétek, használtam a keresőt, és el is olvastam ott a válaszokat, de kívácsi lennék újabb ötletekre ha van még. 15 ötletem van, szóval még kéne 9.
2009. nov. 10. 19:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
És mivel az egyiket anyum tesójának adnám, szerintetek gáz az, ha csak neki készülne? Úgy értem, neki elég nagy családja van, mit szólnának ha csak neki készülne ez az egyszemélyes dolog? Nem gáz?
2009. nov. 10. 20:25
 12/16 anonim ***** válasza:
Mivel ez egy elég személyes ajándék, szerintem nem gáz. Az anyukád tesója meg külön büszke lehet, hogy ő kapott ilyet :) A gyufásdobozos ötletet lelőtted, mire ideértem az olvasgatással. :)
2009. nov. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nőknek tehetsz bele egy-egy divatfülbevalót, karkötőt, hajcsatot stb., az is elfér egy kis zsebben. Vagy szerezhetsz parfümmintát, a DM-ben lehet kapni minikozmetikumokat is. Papírboltban találsz szép pici noteszeket, vagy ajándékboltban apró dísztárgyakat. Én annak idején 17 éves koromban kaptam az első adventi naptáramat, azelőtt nem volt nálunk divat. Németországi barátoktól kaptam, mindegyik zsebében rendes ajándék volt, mindig éjfélkor kibontottam a következőt, nem bírtam megvárni a reggelt. Nekem is ilyesmik voltak benne.
2009. nov. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi jó ötleteket adtál!:))
2009. nov. 11. 08:43
 15/16 anonim ***** válasza:
Tehetsz bele saját készítésű gyöngykarkötőt, vagy szintén sajátkészítésű karácsonyfadíszt, egy kedves idézetet, ha szeretnek sütni, vehetsz tésztakiszúró formákat (pl.Ikeában most 6 db egyedi, karácsonyi figura 695,-Ft, van benne fenyő, kesztyű, mikulás, rénszarvas,stb., ez már 6 különböző napra elég vagy elosztva 3-3 napra a két hölgynek), illatgyertyát vagy illatmécsest, párologtatóba kis üvegcsében illóolajat.
2009. nov. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én már csináltam ilyet hogy vettem egy csomó gyufás dobozt azokat becsomagoltam szép csomagolópapírba felragasztottam egy nagy kartonra és mindegyiket megszámoztam a napoknak megfelelően. De végül is mindegy hogy mit teszel bele mert a szándék a fontos nem azt hogy mennyi pénzt költesz az ajándékra.
2009. nov. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!