Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen anyagból tudnám megcsin...

Milyen anyagból tudnám megcsinálni ezt a vállfát?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek szeretném ajándékba adni karácsonyra, mindent megcsinálok magamtól, de nem tudom milyen anyagból is csináljam...a tömör fát elvetettem mert sajnos ragasztani nem tudok itthon...esetleg valamilyen rétegelt falemezből? Ami nem túl vastag, de nem is törik könnyen...gondoltam hátfal lemezre, de szerintem az hamar törne...Köszönöm előre is!

[link]



2013. nov. 26. 20:17
 1/5 anonim válasza:
veszel egy rajztáblát és kivágod belőle :D
2013. nov. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kép alapján farostlemeznek tűnik, de ahogy írtad is, jobb a rétegelt lemez. Látogass el lapszabászatokba, vagy telefonálj, írj nekik, hogy leeső darabot árulnak-e, illetve van-e akkora méretben leeső. Ha nem, akkor kicsit drágábban árulnak kisebb táblákban is rétegelt lemezt pl 6mm-es, 47,5x78,5-ös tábla 400-500Ft körül van.


Másik lehetőség, a obiban lehet kapni DO-IT-VOOD fenyőtáblákat, sokféle méretben, abból is könnyen meg lehet valósítani. Csak dekopírral körbe kell szaladni a vonalon, és kész is.

2013. nov. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rétegelt lemezt vegyél. A rajztábla is ugyanaz, de drága ide.
2013. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az összes választ!
2013. nov. 28. 17:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt akár fémből is meglehet csinálni(Én megtudnám)

Nem nagy cucc ha tudsz autocad-en szerkeszteni akkor kiszerkeszted és kitudod vágatní vízes vágóval vagy esetleg lézeressel.

De ezt kilehetne munkálni vastagabb plexilapból is

2013. nov. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!