Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szekrény belsejébe hogyan...

Szekrény belsejébe hogyan tudnék csinálni függőlegesen pár mm-nyi mélységű és szélességű "bevágást"?

Figyelt kérdés

Egy régi 55cm-es CRT TV van a szekrényben. Kiszeretném cserélni egy nagy LCD-re. 37-esek nem nagyon vannak, 39-es képátmérőt néztem ki, viszont a legvékonyabb keretű is 1mm-el szélesebb, mint a szekrény. 888mm a szekrény, a TV pedig 889mm széles. Arra gondoltam, hogy valahogy a szekrény belsejébe lehetne csinálni egy függőleges "bemélyedést", hogy a panel elférjen.

Megoldható valamilyen módon?

[link]

Ennek a szekrénynek az oldalába kellene.



2014. jan. 6. 00:09
 1/4 anonim válasza:
arra nem gondoltál hogy ha kicsit ferdén teszed be a tv-t aztán elfordítod ütközésig csak annyira lesz ferdén hogy észre sem lehet venni?
2014. jan. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Haverom is ezt tanácsolta. Attól tartok, hogy látszani fog, hogy ferdén van benne. De bízok benne, hogy nem, már én is erre hajlok.
2014. jan. 6. 02:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Először próbáld meg picit ferdén berakni. Ha így sem fér be, akkor szerezned kell egy felsőmarót, és vezetőléc mellett megoldható a nút elkészítése. De csak ha minden kötél szakad, mert bútorlapról van szó. Elég hülyén néz ki a nyers forgácslap, még ha csak alig látszik is.
2014. jan. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vagy vágsz 2 lécet ami olyan széles mint a tv és azt bekalapáld a szekrénybe, ez szétfeszíti pont annyira amennyire neked kell és ha berakod a tv-t nem is fog látszani
2014. máj. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!