Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol tudok vékony pvc csövet...

Hol tudok vékony pvc csövet venni?

Figyelt kérdés
Kb. 1 cm átmérőjűre van szükségem. Már kerestem barkácsboltban, szerelvényboltban. Nincs ötletem, hogy hol találhatnék.
2014. jan. 9. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Az OBIban,a kertészeti részlegen láttam többféle méretben méterre árulva,hajlékony,átlátszó,színezett,szilikon mittudomén...
2014. jan. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pneumatika cső jó lesz?

[link]

2014. jan. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mire kellene? Ha nem kell hogy bírja a nyomást és jó a vékony falú is akkor mü III cső néven van villanyszerelési boltban vezeték védőcsőnek használják.
2014. jan. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Épp az lenne a lényeg, hogy ne legyen hajlékony. Szóval a szilikon csövek kilőve. Mókuskerékhez kellene. Ilyenhez: [link]
2014. jan. 10. 16:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen műanyag nyomócső, vízhez vagy fűtéshez való, pl.:

[link]

Kapható hozzá mindenféle idom. Egész biztos, hogy szerelvényboltban kapható, de nyilván nem mindegyik foglalkozik ezzel.

2014. jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Most látom, hogy 1 cm-t írsz.

Ez a linkeden legalább 25-ös, vagy vastagabb, a vékony nem elég merev.

2014. jan. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pont valami ilyesmi kéne, amit legutoljára írtál. Az nem baj ha egy-két centivel nagyobb az átmérője. Köszi a válaszokat!
2014. jan. 13. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!