Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogy lehet elkészíteni az...

Hogy lehet elkészíteni az alábbi mintákat? (gyöngyfűzés)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Azt szeretném kérdezni, hogy tudnátok-e linkelni olyan oldalt, ahol vagy elmagyarázzák, vagy lépésről lépésre bemutatják a fűzés menetét?

Gondolom peyote technikával van fűzve, de nem tudom, hogy peyote-val hogy lehet így fűzni.

Szóval, háromszöget tudok fűzni, meg sima peyote-t is, de ahol ilyen "cikk-cakkosak" az oldalak azokat nem tudom, hogy hogy kell.

esetleg, ha valaki link nélkül is eltudná magyarázni, annak is nagyon nagyon örülnék, de, ha látom is a menetet, akkor jobban fel tudom fogni.

A válaszokat előre is köszönöm!

A minták:

[link]


[link]


[link]


Ennél pl hogy van az, hogy a szemnél is ki van hagyva egy rész. Elképzelésem sincs, hogy hogy csináljam. :(


[link]


[link]



2014. jan. 11. 11:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve, még a cikk-cakkban értem, hogy pl a kutya fülét is hogy lehet olyan jól, megfűzni.
2014. jan. 11. 11:42
 2/6 anonim ***** válasza:

Ami a második képen van fülbevaló, az szerintem ezzel a teknikával készült.

[link]

2014. jan. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket, bár az csak a sima peyote, ami megy.

Ámbár, a szűkítést se tudom, hogy hogy csinálják, meg mint írtam, a kutyásaknak a füle az, ami nagy kérdőjel.

De tényleg köszi.

Én is keresem folyamatosan, hogy hogy kell, de nem sokra jutottam még mindig. :(

2014. jan. 11. 17:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Találtam még egy ilyet. Remélem ez hasznosabb.

[link]

2014. jan. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, ez már jobb. Köszönöm szépen :)

Ma ki is fogom próbálni, és hátha ebből kitudom majd logikázni a többit :D

Köszönöm! ^^

2014. jan. 12. 10:35
 6/6 anonim ***** válasza:

A lyukashoz itt egy félig jó ábra:

[link]

Francia, a piros mutatja a szálat. Ha lyukat hagysz, akkor nem fűzöl bele Swarowski gyöngyöt, hanem az előző sor szemein keresztül vezeted megint a szálat addig, amíg megfelelő nagyságú nem lesz a lyuk. Utána tovább, ahogy az ábra mutatja, hogy befejezd "felül" is a lyukat.

(Ha jól látom, a cicák szeme pl. pont akora, mint az ábrán, ha kihagyod a nagy göngyöt. Vagy talán nem három, hanem négy gyöngy hosszú.)

2014. jan. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!