Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Biztonságosan kivitelezhető?

Biztonságosan kivitelezhető?

Figyelt kérdés

Egy húzódzkodót felfúrni az ajtó fölé betonfalba...

Miért is ne. Viszont az a bökkenő, hogy a villanyvezetékek valahol ott futnak, amit természetesen nem szeretnék hazavágni. A rögzítéséról annyi, hogy horgonyokat kaptam hozzá, amivel elméletileg strapabíró lesz. Valóban?

Azért ajtó fölé raknám, mert olyan gyakorlatok végrehajtára is kell, amit csak így lehet megoldani...a válaszfal mellette porózus anyagú(kb 10-15 cm vastag), de erre a célra az szerintem nem túl alkalmas. Vagy mégis?



#fal #beton #kivitelezés #húzódzkodó #lecsóscsirkepaprikáskáposzta-muffin
2014. jan. 17. 21:55
 1/2 anonim válasza:

szólsz isminek akinek van ilyen (vagy veszel egyet)


[link]


Utána szépen felfúrod.. Ennyi!

Ha kételkedsz a fal strapabírásában, akkor veszel 0,5cm vastag és 15cm széles acél lemezt, amit kb 8 ponton rö9gzítesz nagy felületen, és a cuccost arra rögzíted.. így sokkal nagyobb felületen oszlik el a terhelés, gyakorlatilag egy gipszkaronfal is megtartana, ha kellően nagy területű az acéllemez, amire rögzítesz, és jó helyeken van a rögzítés

2014. jan. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hy!

Nos a 15cm-res válaszfallal nem lesz probléma szerintem,mert az úgy is fixen ott marad a helyén ha csak nem sima homokkal ragasztották oda ,vagy nem ezeréves :)

Nos Te most akkor az áthidalóba akarod belefúrni?MErt ha igen arra is bejelez a fémjelző készülék mert abban is van vas rendesen.Az áthidaló fölé eresztenéd a dolgot az nem jó?esetleg 2db lemez darabbal vagy vasdarabbal meghosszabbíthatnád a felfogatását akár rálapolással vagy stb.Ha tudnál feltölteni képet,akkor többet tudnék segíteni!

2014. jan. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!