Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miket szerezzek be a háztartásba?

Miket szerezzek be a háztartásba?

Figyelt kérdés

Nekünk heti egyszer legalább kell mosóport, öblítőt, fogkrémet, tisztítószert, szappant, mosogatószert venni. Egy 12 tekercses wc papír 1 nap alatt eltűnik. A hűtőszekrény üres.


Arra gondoltam, hogy amikor anyám megkapja a fizetését, tehát holnap, kedden, elmegyek a boltba reggel hétkor, és beszerzek minden szükséges dolgot. 1 literes tusfürdőt, sampont, folyékony szappant (a normál, öntött szappanhoz fűződik néhány khm...kellemetlen emlék.), 5 literes öblítőt, 5 kg-os mosóport, tisztítószereket, meg úgy mindent. Szerintetek milyen márkájút vásároljak? 10-15 ezer forintból szeretnék kijönni, még kell kaja is. Szalámi, sajt, kenyér, tej, tejföl, joghurt, mirelit dolgok. És még el van téve pár ruhadarab számomra egy boltban, mert kell az iskolakezdésre. És még be kell szereznem 3 könyvet is erre a tanévre. Hogyan csináljam? Vegyem meg csak a legszükségesebbeket? Csütörtökön elutazom, és kell még pénz számlákra. 70 ezer forintot keres anyám, ha jól megy, leveszünk a kártyájáról 100 ezret. (pluszpénz.) Abból kijön? A ruhák kb. 5-6 ezer forintba kerülnek, a könyvek 5000be. Hogyan jöjjek ki max. 20-25 ezer forintból?


16 éves háziasszony


2010. aug. 2. 03:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és kellenek még gyógyszerek, ugyebár. Hasfogó, fájdalom és lázcsillapító...:S Nem tudom, hogy oldom ezt meg...Jövő hónaptól pedig kolis leszek :S Milyen állapotok fognak itthon uralkodni...Hajnali kettőtől kb. 3.53-ig takarítottam a fürdőszobát, olyan kosz volt...Teljesen kikészültem, holnap jön a barátom, nem aludtam, takarítok egész nap, holnap főzzek neki...Mosnom is kell még...Kiakadok.
2010. aug. 2. 04:03
 2/6 anonim ***** válasza:

"Nekünk heti egyszer legalább kell mosóport, öblítőt, fogkrémet, tisztítószert, szappant, mosogatószert venni. Egy 12 tekercses wc papír 1 nap alatt eltűnik. A hűtőszekrény üres. "


heti egyszer???? miért 12 laktok együtt??????? ez rengeteg cucc, tanuljatok meg spórolni

2010. aug. 2. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést nem igazán értem, de mindegy, megpróbálok részletekben válaszolni:


"1 literes tusfürdőt, sampont, folyékony szappant (a normál, öntött szappanhoz fűződik néhány khm...kellemetlen emlék.), 5 literes öblítőt, 5 kg-os mosóport, tisztítószereket, meg úgy mindent. Szerintetek milyen márkájút vásároljak? 10-15 ezer forintból szeretnék kijönni, még kell kaja is. Szalámi, sajt, kenyér, tej, tejföl, joghurt, mirelit dolgok. "


Ez nem jön ki 10-15.000Ft-ból, inkább a duplájából.

2010. aug. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyáltalán hányan laktok együtt??? napi 12 tekercs slozipapír???? mindenkinek hasmenése van, vagymi????
2010. aug. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, csak a bátyám egy álburzsoá k.csög, és ha elmegy sz.rni (már elnézést a kifejezésért), akkor általában 1 tekercs kell neki, hogy kitörölje a s.ggét. Amúgy 4en lakunk együtt.
2010. aug. 2. 14:14
 6/6 anonim válasza:
Meg kell tanulnotok spórolni mindennel, és minimálisra kell csökkenteni a veszteségeket. Ez így rohadt sok :S
2010. aug. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!