Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Tudtok olyan kapcsot vagy...

Tudtok olyan kapcsot vagy csipeszt, ami olyan erős, hogy meg tud tartani egy hajtást egy kifeszített vásznon?

Figyelt kérdés
Egy vásznat akarok kifeszíteni árnyékolónak, de másfél méter széles, és csak 1 méter szélesség kellene. Nem akarom szétbarmolni, és a kifeszítő karikák a sarkain vannak, ezért arra gondoltam, hogy a közepénél behajtok belőle egy 50 centis részt, amit egy csipesszel megfogatok, és így a kívánt egy méter széles lesz, és ki lehet feszíteni. De ehhez az kellene, hogy középen a hajtást meg tudjam fogni egy-egy csipesszel alul és felül, ami olyan erős, hogy meg tudja tartani a hajtást akkor is, ha a sarkainál ki van feszítve a vászon. Tudtok ilyen csipeszt, ami nagyon erősen tart? Tehát a sima szárításhoz használt fa vagy műanyag ruhacsipesz nem jó, mert az nem elég erős.

2014. márc. 21. 21:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi 8-as, ezek a csipeszek tényleg jónak tűnnek, ha eleve ponyva kifeszítésére valók. Csak azt nem tudom, miért nem írnak árakat.
2014. márc. 21. 22:45
 12/15 A kérdező kommentje:

Illetve nadrágtartó kapocs is eszembe jutott most. Azok is jó erősek, talán erre is jó:


[link]

2014. márc. 21. 23:02
 13/15 anonim ***** válasza:
Tökéletesnek tűnik, ráadásul olcsón beszerezhető. :)
2014. márc. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ez is elég erős lehet (iratcsipesz):

[link]

2014. márc. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Binder csipeszeket már használtam egy másik esetben, és ott nem bírták a szelet, kipotyogtak, amikor a szél cibálta az anyagot.
2014. márc. 22. 06:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!