Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Pottyantós budit érdemes...

Pottyantós budit érdemes telepíteni? Engedély kell hozzá? Hogyan, hova szokás?

Figyelt kérdés

Ha valóban napi 100 liter víz megy el átlagban a wc öblítésekre az havi 3 köbméter, vagyi 3 ezer forint.

Nem egy nagy összeg, de azon gondolkoztam, h ha kerti budit telepítek megspórolom a wc lehúzást, legalábbis a melegebb hónapokban.


2014. márc. 26. 09:56
 1/5 Andizsuzsi ***** válasza:
79%
Talajterhelési díjban ennek a többszörösét fogod megfizetni.
2014. márc. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kései Sirató ***** válasza:
Nem érdemes.
2014. márc. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Napi 100 liter viz szerintem egy hatfos csaladban megy el. Ennyi embernel nem tetel a 3e Ft, raadasul a pottyantos budi budos kenyelmetlen. Nekunk volt a telken. Gyuloltem.
2014. márc. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

A szippantas se ingyen van.... Arrol nem is beszélve, hogy mi büdös a pottyantós, pláne a melegebb hónapokban.....

Ha nagyon spórolni akarsz, akkor vegyél szabályozható öblitesu wc tartályt, vagy fogd fel a fürdővizet es oblits azzal.

2014. márc. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
95%

Hello. Egyáltalán nem hülyeség, sőt. Amit mi ismerünk pottyantós wc a pöcegödrös megoldással valóban nem túl higiénikus, de ennél van egy sokkal jobb megoldás. ez csak egy példa, te os tudsz építeni:

[link]

Ez a fajta komopsztáló WC lehet kint és bent is, plusz egy kis google kereséssel lehet, hogy találsz leírást szerkezetre és meg tudod csinálni. Voltam több olyan helyen, ahol ilyen volt és egyáltalán nem büdös, wc papírt külön gyűjtötték, de valahogy ez is egész jól meg volt oldva. Nézz utána, talán érdemes.

2014. márc. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!