Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Karácsonyi ajándékhoz parafa...

Karácsonyi ajándékhoz parafa dugót hol lehet venni?

Figyelt kérdés
A boros dugót ne mondjátok mert az át van itatva borral, én meg olajat szeretnék bele tenni. Köszi! :)
2009. dec. 19. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Üsd be a googleba hogy eladó parafadugó felugrik egy csomó minden.
2009. dec. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Aha köszi sokat segítettél! Nem gondoltál arra, hogy azért kérdezem mert nem találtam semmit? És elég uncsi, hogy minden második ember kérdésére jön valaki a google-s dumával! Ennyi erővel ne kérdezzen senki semmit mert ott a google? AHAAAAAAAAAAAAA.......
2009. dec. 19. 18:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a háztartási és a vasboltban is szokott lenni parafadugó.
2009. dec. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Nézd, itt lehet, hogy kapsz megfelelőt: [link]

[link]


(a google-t javasló esetleg okosabban tette volna, ha keres ő egy megfelelő linket google-n keresztül, mert ha az ember nem a megfelelő kifejezések kombinációjára keres, mert valami nem jut eszébe, ami még kéne a megfelelő találathoz, akkor nem találja, amit keres, mindenkivel előfordulhat, ilyenkor kell a segítség, és nem kell lehurrogni, bizonyos témákban nincs sok megfelelő találat, pl. ebben én is alig találtam megfelelőt, szóval nem a ritka találatoknál kell okosnak lenni, javaslom a fogyókúra vagy politika rovatot a vitakedvelőknek)

2009. dec. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kertészeti ill. mezőgazdasági boltokban kapható parafadugó, mindenféle méretben...


(Nekünk az iskolába kellett a gyerekeknek technika órára, beleőszültem, mire megtaláltam, honnan a francból vegyek tanítónéninek másnapra parafadugót!)

2009. dec. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Első vagyok és pont tik vagytok akik szívják a vérem és nem fordítva én csak segíteni akartam.Mielőtt írtam volna én magam is beütöttem amit pontosan le is írtam és ugrott fel pl vatera és nem voltak használtak stb.Linket pedig azért nem tettem be mert még nem olvastam utána hogy kell.De nem baj azért minden jót.
2009. dec. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
Tisztelt harmadik válaszoló pont te generálod a vitát szóval te is léphetsz a te általad említett oldalra.
2009. dec. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket de azért ne szedjétek szét egymást :)
2009. dec. 19. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!