Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol lehet glicerint szerezni?

Hol lehet glicerint szerezni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 9. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nagy tisztaságú és kevés kell, akkor gyógyszertárban próbálkozz. Igaz, itt az oldalon azt írják, hogy bár nem vényköteles, mégsem mindenhol adnak. Próba.

Háztartási-vegyiáruboltban is szokott lenni egyes helyeken.

2014. ápr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ha mondasz egy helyet, annak örülnék, én sehol nem találam, nagyobb mennyiség kéne
2014. ápr. 9. 21:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi a nagy mennyiség?


Mi a könyvkötő lányoknak évente 1~2 litert szoktunk venni a helyi gyógyszertárban.

Előtte szólunk,és megrendelik,néhány nap,mire megjön.

2014. ápr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Halloweeni jelmezkészítéshez akartam venni, de nem adták ki. Robbanószert lehet belőle csinálni, de erre csak akkor jöttem rá, amikor a gyógyszertáros hülye fejet vágott. Még jó, hogy vegyész vagyok. :D

El nem tudom képzelni, hogy magánembernek kiadják.

2014. ápr. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kacskaringós de mégis kalandos és egyben trükkös megoldás lenne, ha te csinálnál magadnak más lehetőség híján.

Biodízel előállítás során viszonylag nagy mennyiségű glicerin keletkezik. Csak növényi olajra kell beruháznod, illetve egy kis metanolra például.

2014. ápr. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt lehet kapni.


[link]

2014. ápr. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ha a gyógyszertárban árulják, akkor kinek adják ki?
2014. ápr. 10. 07:58
 8/8 A kérdező kommentje:
A szappanbuvorákfújó folyadék, az nem az?
2014. aug. 31. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!