Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan tudnék házilag hógömböt...

Hogyan tudnék házilag hógömböt készíteni?

Figyelt kérdés
2007. okt. 14. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Keress egy szebb csavaros kupakos üveget! A kupak belsejébe kell beragasztani a figurát, amit bele szeretnél tenni. Az üveget babaolajjal kell feltölteni és csillámport kell beletölteni, majd a kupakot és a menetet kend be az akvárium ragasztóval és csavard rá a kupakot! Csak akkor fordítsd meg, ha a ragasztó már megszáradt (24 óra)!
2007. okt. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
91%
Én is így ismerem mint az előttem válaszoló :) de én desztillált vizet tettem bele nem babaolajat :P
2009. jún. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 audrey90 válasza:

Hozzávalók :

- üveg

- hungarocell

- figurák

- babaolaj

- víz (tökmindegy hogy desztillált vagy nem desztillált)

- kókuszreszelék, vagy flitterek


Elkészítés :

A hungarocellre ragasszuk rá a figurákat pillanatragasztóval, majd azt tegyük félre.

Az üvegformábát öntsük tele vízzel, majd tegyünk bele annyi babaolajat, amennyi szükséges. Ezt ugy tudod eldönteni hogy a kókuszreszeléket vagy a glittert beleszórod a folyadékba és megnézed milyen lassan süllyed le és neked ammi megfelel az lesz a jó. Ha megvan a víz megfelelő sűrűsége,akkor öntsünk bele megfelelő mennyiségű flittert vagy kókuszreszeléket. Most legyünk nagyon óvatosak!!! A hungarocellt, amire ráragasztottuk a figurákat, óvatosan nyomjuk bele az üvegbe, de ezután még nincs vége, ugyanis még jó ha egy angyon vastag kartondarabot, vagy esetleg megfelelő méretű műanyag vagy fémdarabbal lezárod az üveg "alját". És voala, kész van a hógömb.

Tippek : a hungarocellt vágd méretre mielőtt belenyomod az üvegbe. A figrák legyenek vizállóak. A babaolaj legyen átlátszó. Előnyös ha a babaolajt csepegtetőből adagolod

Remélem segíthettem :)

2011. márc. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!