Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan lehet házilag szilikont...

Hogyan lehet házilag szilikont készíteni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Az állítólagban a jégtöltény második próbában csináltak öntőformát szilikonból. Nekem is megtetszett ez az ötlet és apám születésnapjára szeretnék csinálni valami jégszobrot.
2011. jún. 6. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
jégszobor szilikonból?
2011. jún. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

NEM!!!

Csak pl.: egy bögrét, v. egy tollat körülöntök szilikonnal, ha megköt kiszedem, feltöltöm vízzel, berakom a hűtőbe, és kész a jégszobor.

De ettől függetlenül, tud valaki válaszolni?

2011. jún. 7. 19:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Húha... szerintem jobban járnál, ha vásárolnál valahol egy szilokon formát. Csinálni biztos nem egyszerű..pláne beszerezni hozzá az anyagot..

Még nem is hallottam ilyesmiről, h vki házilag készített szilikon formát.

Szóval, elég sok helyen lehet kapni ilyen szilikon sütőformákat.. Azok közt van olyan, ami kb akkora, mint egy bögre (nagyobb is van, illetve kisebb is) Ezek többnyire mintásak, de ha amúgy is meg akarod majd faragni, akkor tök 8, h mintás e vagy sem...hisz az úgyis lekerül róla...

Remélem tudtam segíteni...!

2011. jún. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
profi sminkkelékesnél lehet venni szilikont és latexet is! nézz utána pesten van ilyen
2013. jan. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!