Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » "Hajdu"villany bojler csöpög....

Tihamer47 kérdése:

"Hajdu"villany bojler csöpög. Le szeretném a vizet engedni. Hol tudok a legegyszerűbben levegőt beereszteni? A hideg zárva a meleg nyitva! Nagyon lassan csordogál csak le!

Figyelt kérdés

#Hajdú #bojler #vízleeresztés levegőbejuttatás
2014. ápr. 26. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Légy türelmes, mindig sokat kell várni a teljes kifolyásra.
2014. ápr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Zárd el a bemenő hideget,nyisd meg a bizt.szelep ürítőjét

és nyisd ki a meleg víz csapot.(bár mi a bojlernél szoktuk az elmenő meleg bekötést oldani)

2014. ápr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyisd ki a biztonsági szelepet úgy gyorsabb. Ha nem merev cső van rákötve a hideg bemenőre akkor csavarozd le róla azzal is gyorsabban fog menni.


De én akárhányszor leengedem ha csak simán kitakarítom vagy valami akkor mindig előző nap este teszem és reggelig szépen kimegy belőle.

2014. ápr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A meleg kifolyócsövön nem fog lefolyni a víz, mert az a cső a bojlerben fent végződik.

Zárd el a hideg vizet és bontsd meg a bekötést a biztonsági szelep felett. Praktikus rátenni egy darab slagot is...

Én néha még bele is szoktam fújni a meleg csőbe, és akkor egy fél óra alatt lefolyik az egész.

Némi írásos segédlet:

[link]

2014. ápr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!