Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi a véleményetek a Güde...

Mi a véleményetek a Güde márkáról?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
még sose hallottam
2009. dec. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az írjon aki legalább már hallott róla :)

Azért kösz

2009. dec. 28. 11:33
 3/12 anonim ***** válasza:

ez milyen jellegű termékek márkája???

mert ez nekem is elég idegen hangzású...

2009. dec. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Német márkáról van szó.


[link]

2009. dec. 29. 10:04
 5/12 anonim válasza:
Rosszat nem halottam róla,a németek szeretik megbízható termékeket gyárt.Nálunk a műhelyben ilyen gyártmányú kompresszor dolgozik hibamentesen,pedig van dolga.
2009. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy ilyen hegesztő trafóm van sok éve működik hibátlanul. Nem csúcsminőséget gyártanak de nem is drága.
2009. dec. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
A GÜDE egy német kereskedelmi (!) cég, aki kínai gyártású kacatokat árul. Óvakodj tőle, gagyi. Tudom, ismerem. Nem véletlen olcsó.
2010. febr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanilyen vastagsági gyalugépem van, nem egy ipari gép de nagyon pontosan lehet vele dolgozni és jó megoldásai vannak a gépnek
2011. dec. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 alibaba40 válasza:

Nekem nem csak véleményem van a güde márkáról ,hanem kérdésem is van!!

egyszer a güde igazi németes neve van ami utal a jó minőségre..csak hogy ha megnézed a termék alját rá van írva madein China..pff.olcsó dömping kacat. Ez van!


A másik kérdésem az volna hogy én is beugrottam egy ilyenek pontosan egy Güde sg 120 a hegesztőt vettem jutányosan,mert akkor még nem tudtam hogy mi ez.

a huzal vezérlőmotor nem működik csak az utolsó fokozatba

tehát csak a legnagyobb áramerősséggel tudok hegeszteni ,kisebb fokozaton nem működik .

Valaki tud e nekem segíteni hogy hol tudok egy stabil motor vezérlőt készíttetni vagy egy másik vezérlőt beszerezni,minden megoldás érdekel.

aki tud kérem segitsen

2014. dec. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 erkel karoly válasza:

Olcsó?


Mihez képest.Hol keresitek hogy olcsó?

2015. márc. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!