Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » 1 hónapig nem lesz bojlerünk,...

1 hónapig nem lesz bojlerünk, hogyan melegítsünk vízet a kádhoz? Kályha-kéménycső nem jó? Vagy kályhaajtón belógatott rézcső-kör csepegtetett vízzel?

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
vagy nem bonyolítod ennyire túl és egy nagyobb edényben melegíted fel a vizet
2014. máj. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Laktam már fürdőszobátlan házban is, nem egy nagy probléma. Ahogy az első írta, megmelegíti az ember a vizet 1-2 lábosban és kész. Persze ebből nem lesz nagy kádfürdőzés, de mosdani azért lehet :)

Nyáron nem is nagyon használjuk a bojlert, kiteszünk egy locsolót a napra, forró lesz a víz :D

2014. máj. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
vízforraló, gáztűzhely nálatok nincs? miért akarod agyonbonyolítani?
2014. máj. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy lábasba a tűzhelyen....

Amúgy nekem a jelenlegi kinti időjárásnál eszembe nem jutna kályhával befűteni a meleg vízhez...viszont szerzek egy fekete hordót vagy szép feketére lefestem feldobom valamire kis csapot nyomatok rá és feltöltöm vízzel,ilyen jó időbe azért estére már kellemes lehet :) de ha még se olyan akkor se jéghideg vizet melegítek a tűzhelyen.

2014. máj. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Automata mosógép, persze töltetlenül.:)
2014. máj. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!