Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Straus porbeles hegesztővel...

Straus porbeles hegesztővel lehet vékony lemezt hegeszteni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 15:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Nos,Én használok strausz gépet,igaz avit,de a tapasztalataim jók vele,igaz 100% kínai a cucc,de ezek koppintások,így a gép erősségeiben vetekszik azzal ami dupla annyiba kerül vagy többe.

legolcsóbban attól az embertől tudod megrendelni vagy megvenni aki a 30-as telefonszámos képeivel hirdet(ha helyszínen veszed át akkor józsefvárosi piac).Én tőlük vettem,nagyon jó kis gépem ,van az árát rég kidolgozta és még mindig működik és hibátlan pedig nagyon sokat használom.Porbelessel szerintem vékonyat is lehet hegeszteni.Mondjuk porbelessel még nem hegesztettem,de ezt a gépet is tudod szépen állítani,és végül is csak gépbeállítás és tapasztalat kérdése az egész.Amúgy nekem 140-es trip tonicom van itthon,rendes co gázzal vékony és vastag anyagot is tudok vele hegeszteni .A porbeles hasonló mint a bevont elektróda,gyakorlatban megéri sima co-val szórakozni,vagy később ebbe a gépbe beépíteni egy mágneskapcsolót amivel a co-t lehetne beküldeni rá.

[link]

2014. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!