Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Sarokcsiszoló kb 15 perc...

Sarokcsiszoló kb 15 perc csiszolás után leállt és égett szagú volt. Használhatom még?

Figyelt kérdés
Sarokcsiszoló (Mister Tool 11000 fordulatos, 125 mm, 910 w) kb 15 perc csiszolás után leállt és égett szagú volt. Kb fél óra múlva újra próbáltam, beindult (de már késő volt dolgozni). Vajon nyugodtan használhatom tovább?

2014. máj. 26. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
hát használd aztán vagy jó lesz vagy nem. Nekem volt egy fúróm ami egyszer elfüstölt leállt és kicsi később úgy működött mint régen. A flexed valószínű leégett néhány másodpercekre fogod tudni használni amíg le nem ég teljesen
2014. máj. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mindig meg kell próbálni, de nagyon kell figyelni a melegedésre és gyakori hűlési szüneteket kell tartani. Ez a 30 fok körüli környezeti hőmérséklet veszélyes az ilyen szerszámokra, mert rossz í hűtés hatásfoka.
2014. máj. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor majd megpróbálom. A hűtési szünet járó motort jelent csiszolás nélkül, hogy szívja a levegőt és aktívan hűtsön? Vagy is-is, néha le is tegyem?
2014. máj. 26. 22:24
 4/9 anonim ***** válasza:
kikapcsolva hűtést jelent. Holnapra úgyis eldől mi lesz vele. Reggel megpróbálsz vele vágni hátha jó lesz és csak valami por ment bele ami kiégett belőle
2014. máj. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

kefés, elkopott a kefe


ki kell cserélni


google: ""székefe""


lehet rendelni hozzá 700 forint körül


ha már szétszeded, zsírozd is meg

2014. máj. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szénkefe kopásnál csak leáll nincs égett szaga
2014. máj. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

15 perc?! Te jó ég!

Nekem egy zöld (barkács kategória) Bosch van, de 5-10 perc használat után úgy fölforrósodik a műanyag burkolat, hogy puszta kézzel már nem kellemes fogni. Olyankor hagyom legalább fél órát, vagy inkább többet hűlni.

Így használom már tízen X év óta.

2014. máj. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Felpörög aztán leáll, nem tudtam használni. Esetleg szétszedem, belenézek, de gondolom kampó. Köszi a válaszokat!
2014. máj. 27. 15:15
 9/9 anonim ***** válasza:

szénkefe kopásnál csak leáll nincs égett szaga



de igenis is van égett szaga, mert nagy ívet húz a kommutátoron a laza kefe

2014. máj. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!