Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mennyi kilót mernétek erre...

YourDestiny kérdése:

Mennyi kilót mernétek erre rátenni?

Figyelt kérdés

[link]


Állítható magasságú (egy keresztcsavarral, amit a képen pont nem látni), de a legalsóbb pozícióba lesz téve. Ahogy néztem, a belül lévő cső teljesen leér, így nem a csavarra nehezedik a súly (ami egyébként elég erősnek tűnik, talán ötös lehet). Egy 110 literes akváriumot kéne tartania, ami sacc 130 kiló lesz. Én 80 kiló vagyok, engem játszva tart, foroghatok is vele, nem kottyan meg neki. De biztos, ami biztos. Ránézne egy hozzáértő szem?



2014. jún. 5. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
simán meg fogja tartani:)
2014. jún. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pendulum92 ***** válasza:
A vas maga biztosan bír 130 kilót, én egyedül az asztal lapjában nem bízok, jobb lenne, ami teljesen bekeretezi, nem ilyen X-szerűen tartja.
2014. jún. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egy centis polifoammal csak nem fog durván hajlani. Ez egy sok tíz éves asztal, a fa itt még olyan minőségű, hogy csak na. Erős, súlya is van rendesen. Az akvárium nem fog teljesen a szélekre érni, igaz, csak pár centi lesz körben. El kéne oszlania a súlynak annyira...


Köszi a válaszokat.

2014. jún. 5. 12:54
 4/5 Pendulum92 ***** válasza:

Ja, én azthittem ez egy mai pozdorja, ne mtudtam, hogy tömör fa.


Akkor szerintem nem lesz gond.

2014. jún. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez tömör fa :)
2014. jún. 5. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!