Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mennyibe kerül hegesztetni...

Mennyibe kerül hegesztetni egy húzódzkodó keretet?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondoltam, mint a legtöbb edzőteremben van.

Csak a hegesztés ára érdekelne.


2014. jún. 19. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Vegyél inkább gyári ajtóra erősíthetőt.

Hol akarsz hegesztetni?

Hol laksz?

2014. jún. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kovpet ***** válasza:

Haverral sörért.

A szaki nem olcsó, de csak van egy haverod, aki bevállalja.

2014. jún. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez így elég tág a kérdés :) Gyakorlatilag nem éri meg külön lakatoshoz menni ezzel mert többet kell vele mint agyáraknak a gyártósoron(szóval tehát a gyártósori munka sokkal olcsóbb a költségvetés miatt)

Szóval tehát egy darab elkészítése sokkal többe van mint a boltban ,mert dolgozni kell vele,anyag kell hozzá,áram,szaktudás és még keresni is kell rajta ha már dolgozik vele az ember mert nem ingyen csinálják.

Ha pestmegyei vagy ,akkor gondolod adhatok egy árajánlatot(hátha van otthon hozzá anyagom)

Kérdések:Milyen anyagból szeretnéd?Vasacél?Rozsdamentes? Mekkora legyen?Milyen méretekkel rendelkezzen a cső meg zártszerelvény amiből össze lesz építve?Ha vasból lesz csinálva,te magad akarod festeni és alapozni ? Fel kell e szerelni vagy sem?Privátba küldj tervrajzot ha tudsz,Én szívesen megmondom hogy Én magam mennyiért csinálnám meg.

2014. jún. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!