Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogy kell felszedni a járólapot?

Hogy kell felszedni a járólapot?

Figyelt kérdés

Nagy meló, sok kosszal jár? Hogy kell csinálni? Durván 10-15 nm, nincs pénzem szakemberre.

Le akarok tenni a helyére laminált padlót, de ha rárakom a járólapra, akkor nem tudom nyitni-csukni a bejárati ajtót.


2014. jún. 25. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
A 30-40 évesnél régebbi, azt valszeg vagy misungba rakták vagy cemestes csemperagasztóba és azt könnyebb lesz mint egy mai flexibiliset amiben van műgyanta is. Elég egyet kipiszkálni, a többit már egy vésővel aláütve könnyen fel lehet szedni, feszegetni, de azért egy védőszemüveg nem árt ha pattogós greslap-szerűség. A terazzo utánzatú cementlapokat könnyű felszedni pl egy csákánnyal.
2014. jún. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

és ha csiszolsz az ajtó aljából az is kevés?

jóval egyszerűbb lenne

2014. jún. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem (is) az ajtó aljából végj le valahogy mindenképp!!!

Elég nagy szívás feltörni a járólapot,ha meg misungos,akkor meg a misung is összetörik,végén aljzatbetonozhatod az egészet.

És még a por,meg a törmelék elszállítása...

Tehát ajtó alja!Vágás!

2014. jún. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy a fenébe lehet levágni egy vaspántokkal erősített ajtó alját? Egyébként panellakás.
2014. jún. 25. 20:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha panel, akkor tuti nem misungos, viszont nem reménytelen. De nem sokat nyersz ám, hisz jön a laminált alá egy fél centis szivacs is. Összességében persze jó lehet.
2014. jún. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok,ismét csak annyit javasolnék,hogy ajtóvágás.

Valahogy le kell akasztani a zsanérról.

Milyen ajtó,vasvázas műanyag?vagy fa biztonsági zár vasalattal?

A vasalt részt Flex-szel lehetne...1mm-es koronggal,vagy fémvágásra alkalmas dekopírral.

A panelnél úgy le lesz ragasztva a betonra a járólap,hogy bele fogsz bolondulni,mire felszeded.Odakötött üvegkemény lapmaradékok törmelékeinek százait vésőzheted fel,mire sima lesz.

Nembeszélve a zajról,a szomszédok agyoncsapnak!

2014. jún. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igazatok lesz az ajtóval kapcsolatban.

Pontosan nem tudom, milyen ajtó. Dögnehéz, vastag, fából van, az oldalain fél centi vastag, két centi széles vasak. Szerintem egy gránát se tenne kárt benne.

2014. jún. 27. 06:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!