Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Skil 6950AD TORRO (Mol akciós)...

Skil 6950AD TORRO (Mol akciós) fúrókalapács mennyire jó?

Figyelt kérdés

A fenti fúrógépet próbálta már valaki? Mennyire használható? Tokmány cserélhető rajta SDS rendszerűre?

550 watt mire elég? Kisebb vésési munkákat meg lehetne vele csinálni? pl. régi csempe levésése?


2014. júl. 2. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Skil gép mitől lenne rossz? Arra szerintem tökéletes.
2014. júl. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy a Skill gépek jó minőségűek, csak a teljesítmény miatt tartok tőle kicsit.
2014. júl. 2. 19:39
 3/7 anonim ***** válasza:
a gép tárcsás ütűművel rendelkezik csempe leverésére csak pneumatikus ütőművel rendelkező gép a jó. ezzel max téglát tudsz fúrni betont nehézkesen. Vésésre alkalmatlan
2014. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, ez minden napra kell vagy csak van egy munka, megveszed és legközelebb használod ha megint lesz. Régi csempe leszedéséhez be se dugnám a gépet, hanem véső és kalapáccsal kényelmesen leverném. Betont vésni már lehet sok neki. Tehát ha építőiparban akarod használni nap mint nap akkor nem elég.
2014. júl. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt hittem ezek már pneumatikusak. Pneumatikusból melyik a legolcsóbb ami már használható?
2014. júl. 3. 19:38
 6/7 anonim ***** válasza:
obiban a hyundai 12-13ezer vagy vannak bosch-ok is 20-23 ezer környékén
2014. júl. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
és ahogy látom most egy skil is van 25ezerért
2014. júl. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!