Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » PowerPlus POWX115 fúrókalapács...

PowerPlus POWX115 fúrókalapács, mi a vélemény róla?

Figyelt kérdés

Szóval kinéztem magamnak egy ilyen fúrókalapácsot

van rá 3 év gari és 30 ezer forint környékén meg lehet kapni

elég erős 1500 w os motorja van és 4j ütőereje

mit gondoltok megéri megvenni ezt a fúrókalapácsot?

van valakinek ilyenje? mi a vélemény róla?



2013. febr. 9. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Mire használnád?

Bár nem ismerem a márkát de ha valami komoly lenne akkor ismerném én nem venném meg.

2013. febr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva nem használnám egyenlőre semmire

csak azért venném meg hogy legyen a háznál egy ilyen szerszám is,és ha valamikor esetleg szükség lesz rá ne kelljen a szomszédtól elkéregetni az övét.

nem ipari használatra kéne

tisztában vagyok vele hogy nem ipari gép,és vannak ennél jóval komolyabb gépek is tudom...

de max 40 ezer forintot szánnék fúrókalapácsra és ennyiért nemigazán lehet venni márkás szerszámot

2013. febr. 9. 23:00
 3/7 A kérdező kommentje:
igazából énsem ismerem a márkát csak ugy gondolom hamár adnak rá 3 év garanciát akkor nemlehet túl gagyi,nem?
2013. febr. 9. 23:07
 4/7 anonim ***** válasza:
adatai alapján jó, kérdés a minősége...,de ha csak párszor használod, akkor jó lesz otthonra bőven.
2013. febr. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg, mert húszezer alatt mindig lesznek gépek, másrészt induljon a gari onnan, amikortól veszed.
2013. febr. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Hát szerintem otthonra elég egy kisebb gép is

[link]

És azért ez makita!

2013. febr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én ezt nem venném meg. ahogy néztem, mechanikusan üt, azaz van benne egy alkatrész, ami röcögteti a fejet előre, hátra. ez szokott baromi gyorsan tönkremenni, ha használni kezdi az ember. ha már rendeset akarsz venni, akkor olyat vegyél, ami pneumatikusan üt pl. [link] (igen, tudom, ez csak 2,2J, de ez ütés közben önmagát nem veri szét), vagy ha ragaszkodsz a mechanikus ütéshez, akkor bármilyen kb. 9000 forintos fúrókalapács megteszi.
2013. febr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!