Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szerintetek megéri asztalossal...

Szerintetek megéri asztalossal csináltatni a bútorokat?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy keresek egyfajta bútort már régóta, de sehol sem találok olyat, ami nekem tetszene.

Nagyon drága lenne asztalossal csináltatni? Mennyivel drágább, mint a bolti? (csak úgy kb.)



2014. júl. 8. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Az az igányeid és a pénztárcád függvénye. Jóval drágább. Nekem ezembe sem jutna ilyesmi. De sokaknak az a státus-szimbólumuk, ha eldicsekszenek, hogy méretre készíttette.
2014. júl. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Drágább. Lehet a másfélszerese, de akár több is.

Ha már a "státuszszimbólum"-ozásnál tartunk: az lenne, hogy én egy akkora szekrénysort csináltattam, ami VALÓBAN faltól falig és padlótól plafonig ér? Merthogy semmi csicsa nincs rajta, viszont a maximálisan ki van használfa az adott fal.

2014. júl. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mi a fene ***** válasza:
LEhet találni normális áron dolgozó asztalost, az ár pedigaz anyag függvénye is.Nem fontos a legdrágábbbat választani. Ha meg tudod engedni magadnak, ne sajnáld érte pénzt, mert nagyon fontos hogy az ember jól érezze magát az otthonában.Mindig bánni fogod, ha kényszerből vásárolsz.
2014. júl. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit számolsz többnek!


Lejárod a lábad, mire végigjárod az összes bútorboltot (némely boltban még kutyának sem néznek), és majd ugyan úgy rendelsz egyet ami kb. 6 hét múlva megérkezik lapraszerelve.


...vagy hívsz egy szakembert (házadhoz jön) és megrendeled tőle amit csak szeretnél, majd a termék elkészültekor leszállítja és beszereli neked.


Nos, választhatsz, hogy melyik a drága?

2014. dec. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!