Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Tanácsot szeretnék kérni,...

Wawewo kérdése:

Tanácsot szeretnék kérni, hogy milyen speciális ragasztóval tudtám tartósan megragasztani a hűtőszekrény ajtajának a legalsó italtartós részét?

Figyelt kérdés
Nem közvetlenül a felfüggesztési pontján van eltörve, hanem már/ ha magunk elé képzeljük a palacktartós rekesz U alakját- az u alakzat rövidebb részén az ívhez közel.

#ragasztó #műanyag #terhelés hűtőpolc
2014. júl. 14. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen műanyag
2014. júl. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos azt nem tudom milyen fajta. Ezért is írtam körbe a témát ennyire. Talán valaki jártas abban is,hogy a hűtők kemény műanyag része milyen alapanyagból is készült .
2014. júl. 14. 22:49
 3/5 anonim ***** válasza:

ez szerintem megfogja. de ne csak a a repedés felszínét kend be hanem a hátoldalán ahol nem látszik a repedés mentén egy szélesebb csíkban is

[link]

2014. júl. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A legjobb lenne az anyag oldószerével ragasztani. A miénket a toluol oldja. Vékonyan bekentem, összenyomtam, és gyakorlatilag összehegedt, mikor a toluol elpárolgott.
2014. júl. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Készült kép de ide már nem lehet feltölteni.
2014. júl. 15. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!