Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Poroltobol lehet levego...

Poroltobol lehet levego tartalyt csinalni?

Figyelt kérdés
talaltam ithol egy poroltot, kb 3-4 literes, tudnak e csinalni belolle egy kis levegotartalyt?? rakoni egy kompresszort es egy kimeneti veg ahol jonne a levego, megoldhato ez?

2014. aug. 15. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:

A tetején a szelepet le kell cserélni, mert az nem fogja bírni a nyomást. A CO2-s tűzoltókészülékek jók erre, amelyeknek csavarós a teteje, de ezek a kallantyúsok nem bírják a nagy nyomást.

Bár ha kompresszort akarsz, úgyis kell rá új szelep, szóval ja, alkalmas rá.

2014. aug. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet bizony .A kompresszorod nem tud annyit,mint amit ezek kibirnak .Üzemi nyomás 15 bar,most olvastam rajt.
2014. aug. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom egy hűtőről vetted le, és nagyobb nyomást akarsz, én is pont ezt akarom csak még kell egy pár tartozék. De igen, meg lehet csinálni. itt van ez a link, nézd meg vannak amik poroltobol vannak (ötletek). [link]
2014. aug. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
egy hymair 1/4 hp kompresszorom van max 3.5 bar ig mukodik, es csapot a tetelyere honnan tudnak en venni ha le kell cserelni???
2014. aug. 15. 18:43
 5/8 A kérdező kommentje:
de ha a gyari nyomast kibirja akkor miert csereljem le az eredeti regi csapot???
2014. aug. 15. 18:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson lecserélni ,ha nem ereszti el a nyomást .
2014. aug. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
megoldottam egy camping gazpalackbol
2014. szept. 9. 17:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem nyomja ki magából az olajat?
2014. szept. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!