Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Zuhanyzóm falán indokolatlanul...

Zuhanyzóm falán indokolatlanul elromlott a víz megnyitó csap, ötlet? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Két kiálló gomb, rajtuk egy-egy pöcök, felsőt ha jobbra vagy balra mozdítottam, azt tudtam kiválasztani, hogy melyik zuhanyfejből és milyen erősen jöjjön a víz, az alsóval a hőmérsékletet. Elzártam a vizet, majd nem tudtam újra megnyitni! semmi ellenállás, körbe-körbe tudom pörgetni, nem akad, nincs zaj (nem hallani, hogy letört belőle volna valami). Letekerni és lehúzni sem tudtam
2014. szept. 3. 13:39
 1/8 A kérdező kommentje:
ehhez hasonló: [link]
2014. szept. 3. 13:42
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy újat felszereltetni, mert szerviz nem negyon találsz.
2014. szept. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Trafó1 ***** válasza:
55%
Ha indokolatlanul, előre megfontolt szándékkal, aljas indokból ment tönkre akkor egy-hat év szigorított magánzárkát javasolnák, közügyektől való eltiltás keretében, így négy sör után , ajszem...
2014. szept. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Trafó1 ***** válasza:
0%
amúgy meg a vízügyi államtitkárhoz terjesztenék be kérelmet, mint anti árvízkárosult kisebbségi képviselöstestületí sajtóreferens problémakörben. hat sör.
2014. szept. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Trafó1 ***** válasza:
0%
Ki a tisza vizét issza..................csuuuhaja. nyóóc.
2014. szept. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de jó kedvem lett :D
2014. szept. 3. 14:41
 7/8 A kérdező kommentje:
azt hittem megoldható sufnituninggal...
2014. szept. 3. 14:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Ami elromlik, az általában nem indokolatlanul teszi. Igen nyomós ok szokott előfordulni----elromlik benne valami.
2014. szept. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!