Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mit készítsek egy dísztelen,...

Mit készítsek egy dísztelen, kissé megviselt övből, ami már nem kell?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm.

#ötlet #öv #kreatív #újrahasznosíás
2014. jún. 21. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Kutyanyakörvet.
2014. jún. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mi késélezés után azon teszteljük (bőr övön), hogy megfelelően éles lett-e a kés
2014. jún. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem szokásom kést élezni, apukám szokta. Valami egyéb ötlet?
2014. jún. 22. 11:30
 4/8 anonim ***** válasza:
8-10 centinként ütsz rá két-két lyukat egymás mellé, lefújod valami jópofa színre, a csatnál fogva felakasztod a falra, és kész is a fülbevalótartó. Ha fiú vagy, szintén végiglyukasztani, a garázsban kifüggeszteni, és kis kampók segítségével apróbb szerszámokat aggathatsz rá.
2014. júl. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, de nincs túl sok fülbevalóm, egyedül az az egy, ami mindig a fülemben van. Esetleg más?
2014. júl. 11. 16:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Kép róla?

Anyukám biztos táskafülnek használná, ha lenne ilyesmije. Imád táskákat varrni!

VAgy övtáskának ha elszakad a öve annak is jó.

2014. aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát, mint írtam, kissé megviselt, és ezalatt azt értem, hogy amikor húztam magamra a megfelelő méretre, akkor az övcsat(ami fémből van)felkaraistolta az anyagot. Ez többször is meg történt, mert amúgy is rozoga anyag volt, úgyhogy most egy kicsit megtépázott.
2014. aug. 22. 08:22
 8/8 A kérdező kommentje:
Na, ötletek?
2014. szept. 10. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!