Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » 2-3 éve felszerelt redőnyünk...

2-3 éve felszerelt redőnyünk fehér "tokja" (amiben, ha felhúzom, felül összetekeredik) rozsdásodni kezdett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még csak pár barna rozsdafolt van az alján, de terjeszkedni fog, ha nem teszek semmit. RO 55 rozsdamaró jó rá? A fehér színét hogy adhatom vissza neki? Valamilyen fehér festék? Nem fog lepörögni?
2010. jan. 22. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez fogós kérdés mivel azt sejtem hogy ez nem festve van hanem műanyaggal bevont. Mindenesetre spaklival meg kell vakarni amelyik rész könnyen lejön az úgyis alá van rozsdásodva a rozsdátlanító jó és ha megszáradt oxidatívan száradó fehér olajfestékkel kell lefesteni
2010. jan. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom lejárt a garancia és eddig tartott a festés is.

Szerintem is a rozsdás részeknél meg kell kicsit csiszolni, hogy a festék lejöjjön onnan, ahol a festék alatt is rozsdás. De újrafestés előtt én az egészet kicsit megcsiszolnám. Úgyis kell venned festéket, a boltban majd segítenek, hogy mivel kend be a rozsdafoltokat és milyen kültéri festék jó, ami tovább bírja.

2010. jan. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Megcsiszolni, alapozni és zománcfestékkel lefesteni
2010. jan. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!