Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi a neve annak a takaró...

Mi a neve annak a takaró fólia szerűségnek, melynek oldalai hegesztettek és rá tudom húzni egy nyitott, ruhákkal teli ruhaszárítóra?

Figyelt kérdés

Egy páraelszívó rendszert szeretnék beüzemelni. Egy ismerősöm csinált ilyet régebben, de vele azóta megszűnt a kapcsolatom, így nem tudom megkérdezni...

A ruhaszárítóra vett valamilyen huzatot / nylon takarót / porvédő huzatot - nem tudom, mi lehetett eredetileg, mert ilyen címszavakkal nem találtam semmi hasonlót a google-ban - szóval egy ilyet tett a ruhaszárítóra, alá egy mini ventillátoros hősugárzót, és a nylon tetejéből egy csövön keresztül a szellőzőbe vezette a párás levegőt. Így nem csak hamarabb megszáradtak a ruhák, de nem is prásodott és penészedett be a lakás többet...

Mi lehetett az a nylon huzat? Van ötletetek?



#fólia #páraelszívó #páramentesítő #nylon huzat #porvédő huzat #ruhaszárító huzat #nylon takaró
2014. nov. 18. 17:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Molyzsák.

[link]

2016. márc. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!