Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Annak a fehér műanyag bogyónak...

Annak a fehér műanyag bogyónak mi a neve, amit polclyukba lehet bedugni?

Figyelt kérdés
Van egy könyvespolcunk,amit az Ikeában vettünk,hogy mindenkinek kényelmes legyen egy csomó polclyuk van benne,ami tök csúnya látvány,szeretnék bele olyan fehér pöttyöt,de nem tudom,hogy mi a hivatalos neve,és hol lehet olyat kapni

#polc #fehér műanyag takaró
2012. szept. 13. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom a nevét, de megkockáztatom, hogy az Ikeában lehet külön is venni olyat. Érdemes lenne náluk rákérdezni.
2012. szept. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ott nem jártam szerencsével
2012. szept. 13. 13:21
 3/6 Bandi bácsi ***** válasza:
Polctartó csap a neve, van fémből és műanyagból, 2-3 méretben is. Valószínü, hogy "dugót" készen nem árulnak, ezért le kell vágni a megfelelő méretre. Ha egyszer a jól passzoló dugókat beütötted szintig a bútorlapba újólag kiszedni szenvedés lesz... Én nem vacakolnék vele, de ha téged annyira zavar a furatsor ám csináld!
2012. szept. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bandi bácsi ***** válasza:
Ja, és bármely barkácsboltban esetleg háztartási boltban fogsz kapni, javaslom vigyél egy mintát az átmérő miatt.
2012. szept. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A neve polctartó gomb. Obiban, Praktikerben lehet kapni antik és alu színben is, de horror áron. Inkább barkácsboltban nézd meg. 15-20 Ft/db árkülönbség lehet köztük, és egy polchoz min 4 db kell.

[link]

2012. szept. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm
2012. szept. 14. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!