Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol lehetne kapni a célra...

Hol lehetne kapni a célra megfelelő LED driver IC-t?

Figyelt kérdés

Egy darab Li-ion celláról egy dupladiódás (~6V) LED-et kéne meghajtani 200mA-rel.

Nem baj ha többet tud az IC az esetleges későbbi fejlesztéshez.

Tehát ehhez Step-UP, vagy Charge Pump-os IC kelene.

A kérdés az volna hogy a lehető legrövidebb idő alatt hol találhatnék ehhez megfelelő célIC-t azonnali átvétellel vagy minél rövidebb szállítási idővel.



#IC #meghajtó #LED #led driver #led meghajtó
2014. nov. 22. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:

miért kell ehhez ic? egy ellenállással meg lehet oldani, vagy mi a célod vele?

amúgy hestore.hu-n nézz körül

2014. nov. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Koplárovics Béci ***** válasza:

Hestore, lomex, incomp, ret, chipcad, esetleg hqelektronika. De ha itthon nem lenne, viszonylag drágán, de biztos siker: hu.farnell.com (1 nap a szállítás és 1400Ft, azt viszont nem tudom, hogy magánszemélyt is kiszolgálnak-e).


"miért kell ehhez ic? egy ellenállással meg lehet oldani, vagy mi a célod vele? "


3.7V egy Li-ion cella, és 6V a LED nyitófeszültsége, tehát közvetlen nem működne.

Egyébként 1db IC biztosan kevés hozzá, de ha találsz IC-t, akár az alap kapcsolásával is meg tudod majd oldani.

2014. nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

# 2

Köszi, párat ismerek ezen boltok közül, viszont pont ezért kérdeztem hogy ne kelljen vesződni a kereséssel/boltoknak írogatással, hátha valaki a közelmúltban pont vett pont ugyanilyen célra IC-t.

2014. nov. 22. 23:34
 4/4 anonim ***** válasza:
jah már értem, bocsi elsőre félreértettem
2014. nov. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!