Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Láncfűrész miért áll le?

Láncfűrész miért áll le?

Figyelt kérdés

Van egy Husqvarna 350 típusú láncfűrészem. A probléma vele az, hogy alapjáraton ketyeg, de ha megmozgatom mondjuk oldalra vagy fel le, akkor gyakran leáll! Melegen ketyeg alapjáraton, hirtelen gázadásra lefullad, meg előfordul, h leáll. Már volt szervizben is karbi pucolás beállítás, de nem vagyok megelégedve vele.

Legutóbb folyamatosan leállt mikor a fát aprítottam.


2014. nov. 28. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Honnan veszed a benzint? Mi egyszer úgy jártunk, hogy egy kisebb benzinkúton vettünk benzint, és akkor volt olyan problémám, hogy kis gázadásnál meglát, és alapjáraton se volt jó hangja. Utána raktam bele rendes benzit és azzal már tökéletesen ment. Én csak a Fhellen vagy Mol-on szoktam benzint venni.
2014. nov. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*Shellen
2014. nov. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szia! Ez egy magán benzinkút ahonnan szoktam benzint vásárolni!

De kipróbálom, elmegyek máshová!

2014. nov. 28. 16:53
 4/11 anonim ***** válasza:

Ismerős mesélte, hogy ahol dolgozott korábban, volt egy kis saját használatú benzinkútja a cégnek. Egyszer tévedésből eltévesztették, és a szállító kocsiról a benzines tartályba belenyomattak némi gázolajat.

Hát, kicsit füstöltek a cég benzines autói, de csak elfogyott...


Kompresszió jó, gyertya rendes?

2014. nov. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Érezhetően van kompresszió mikor befogom, új gyertyát is vettem bele!
2014. nov. 29. 06:57
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha tele van a benzintartály akkor is csinálja?
2014. nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg minél jobban tele van a tank, annál jobban csinálja? Mert akkor meg lehet, hogy a tank nem kap levegőt (piszok miatt), és a vákuum nem engedi ki a benzint.
2014. nov. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hol találom a levegőztetőt?
2014. dec. 4. 18:26
 9/11 anonim ***** válasza:
A tanksapkán kell lenni valami lyuknak.
2014. dec. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
semmi nincs rajta!
2014. dec. 5. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!