Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ezermester javítóműhely Győrben?

Ezermester javítóműhely Győrben?

Figyelt kérdés
Győrben szándékozunk olyan javító műhelyt nyitni, ahol bicikli, fűnyíró, láncfűrész, fűkasza és bármi hasonló eszköz javíttatható. Elektromos kisgépek és háztartási eszközök javítását is vállalnánk. Tehát amolyan kis ezermester műhely, ahová a bárki betérhet, ha valami gondja akad. Lehet ennek létjogosultsága?

2014. dec. 9. 07:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Győri vagyok.

Ha jó minőségű munkát végeztek, akkor szerintem igen.


Pl. ha biciklit kell javíttatnom, akkor leginkább egy Szent István úti biciklisbolt és egy, a Nagy Imre úton a temető közelében levő javítóműhely jut eszembe.

Ha meg fűkaszát vagy fűnyírót, akkor a szabadhegyi vasútállomásnál levő.

Szóval nincs túl sok ilyen szerviz, ahhoz képest, hogy ez egy 130 ezer fős város, elég nagy agglomerációval.

Nagy kérdés, hol lenne jó helye! Fontos, hogy parkolni könnyen lehessen, hiszen fűkaszát, fűnyírót autóval fognak odavinni. Viszont ne legyen a világ végén, mert akkor a biciklit nem fogják odavinni, pláne, ha tolni kell, mert használhatatlan.

Szerintem pl. a vásárcsarnok környékén jó helye lenne. Persze mondjuk Révfaluból vagy pláne Bácsáról nem fognak bicklit odavinni, ez természetes.

És persze fontos a jó reklám és a minél hosszabb nyitva tartás.

2014. dec. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!