Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szeretnék elfogadható minőségű...

Szaki_1986 kérdése:

Szeretnék elfogadható minőségű levegős csavarozót. Mire figyeljek oda vásárláskor?

Figyelt kérdés
2014. dec. 25. 15:08
 1/5 A kérdező kommentje:

Eddig ez a nyerő, mert van rá jótállás is :

[link]

2014. dec. 25. 15:27
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mire akarod használni, de ezek olyan gyengék mint a harmat. Egy kicsit erősebben meghúzott kerékcsavaron már csak kattog. Minimum 500 Nm nyomaték kell, hogy érdemben ki tudd használni a légkulcs előnyeit.

Egy ilyen már sok mindenre megfelelhet:


[link]

2014. dec. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Személyautóhoz szeretném,de egyéb házkörüli munkákhoz is jól jönne.
2014. dec. 27. 16:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már végigjártam ezt a szamárlétrát. Először hasonlót vettem, mint amit linkeltél. 2 hónap múlva a méh-telepen végezte, egy csomó bosszankodás után. Vettem a linkelthez hasonló 560 Nm-es kulcsot, azóta nincs gondom, pedig sok esetben ipari szinten használom (autóbontó). Kevés csavar tud kifogni rajta, a legtöbbször még a kerékagy anyákat is leszedi, némi kattogás után. Évek óta használom, de olajozáson kívül még nem kellett rajta semmit csinálni. Kicsit drágább és külön kell hozzá dugókat venni (bár én sima dugókkal használom), de hidd el, a végén jobban megéri. Egyébként autószereléshez, ez mellé, megéri beruházni egy levegős racsnis kulcsra is, mert ez sok helyre nem fér be.
2014. dec. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot!
2014. dec. 29. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!