Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Levegős kézi zsírzót szeretnék...

Levegős kézi zsírzót szeretnék venni. Melyik márkát válasszam? Agre, Metabo, Pressol, Jonnesway, SW-Stahl, Güde, esetleg Einhell?

Figyelt kérdés
Ajándékba szeretném adni a férjemnek, de nem értek hozzá, hogy melyik milyen minőség! :(

#Einhell #levegős #olajzó #zsírzó #Gűde #SW-Stahl #Agre #Pressol
2012. dec. 4. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj a kérdésért, de mit barkácsol a férjed hogy levegős zsírzó kell hozzá? :)


Nekem az első 3 márka a szimpatikusabb a felsorolásból, igaz zsírzóját egyiknek sem használtam (itthon valami régi, márka nélküli kézi csoda van; a cégnél ahol dolgoztam meg csak kínai volt aminek a csöve 1-2 hét alatt eldurrant...)

2012. dec. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A szembe~szomszéd autószerelőnek Güde van.

Olyat vegyél,amivel a patronos zsírt,szilikont,akrilt,szélvédőragasztót,stb.is ki lehet nyomni.

2012. dec. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Lehet, hogy nem barkácsoláshoz kellett volna írnom, de gőzöm sincs hova tartozna ez a kérdés :) Egyébként nem tudom minek neki levegős zsírzó, miért nem jó a kézi (az van neki) de már régóta szeretne levegőset. Ezért gondoltam, hogy ilyet vennék. :)


Amiket kinéztem szerintem mind olyan amibe tubust is lehet tenni, meg nélküle is jó. Meg azt néztem, hogy ha lehet német gyártmány legyen. Ne kínai. Valami tartós, megbízható.


Még segítenétek abban, hogy belinkelek 5félét és kiválasztjátok, hogy ti melyiket fogadnátok el legszívesebben????

Köszönöm szépen, ha megteszitek! :)


Jonnesway

[link]


Güde

[link]


Pressol

[link]


Metabo

[link]


Agre

[link]

2012. dec. 5. 09:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Metabo vagy Güde. Ezek néznek ki szimpatikusnak így kép alapján.
2012. dec. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Átmentem a szerelőkhöz...de ugye képeket nem tudtam nekik mutatni,csak kérdeztem...

Nekik Güde van,szidják rendesen,nem szeretik.

A Pressol régóta van Mo-n,szinte az első nyugati szerszámok közé sorolható,azok még "láttak" Ifa-t,Liaz-t.

Mostanság felkapott,és nem is rossz a Jonessway.


Nos ők,nem kimondottan a zsírzókról,hanem általában a márka szerszámairól mondtak véleményt---ennyit tudtam meg.

2012. dec. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Zsolt75 ***** válasza:
Nekem AGRE van. Barkács célra , azaz nem mindennapi ipari használatra tökéletesen jó. Árba is kedvezőbb a többinél szerintem.
2012. dec. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mégegyszer köszi szépen a válaszokat!!!! Nagyon rendesek vagytok! :)

Nyomdasz! Köszi, hogy átmentél és megkérdezted! :) Így gyorsan ki is zártam a Güde márkát!

De Zsolt "miatt" most újra listás az Agre is :) Legjobban nekem a Metabo tetszik, de az ára viszont kevésbé...

Pfúú, biztos ilyet akarok én venni?!?!?!?!? :o :)

2012. dec. 6. 11:57
 8/8 Zsolt75 ***** válasza:
Az AGRE egyébként használható kompresszorral is és kézzel pumpálós verzióban is. Masszív erős szerkezet, nincs ami tönkremenjen rajta. Szerintem ezt barkács célra használva sosem lehet tönkretenni, úgyhogy bátran ajánlom annak ellenére ,hogy nem olyan menő márka mint a többi.
2012. dec. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!