Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Láncfűrész láncot hol éleznek...

Láncfűrész láncot hol éleznek Debrecenben?

Figyelt kérdés
Egyenlőre nem szeretnék élezőt venni csak valaki tudja-e esetleg hol foglalkoznak ilyennel?
2015. jan. 20. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem érkezik konkrét válasz, akkor keress a neten bármilyen kisgépszaküzletet, és hívd fel őket. Szinte mindenhol foglalkoznak élezéssel.

A szervizekről nem is beszélve...

Pl. Stihl szaküzlet is van Debrecenben.

2015. jan. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Sámsonin van egy idős élező mester, szerintem ő a legjobb a városban, el tudom képzelni, hogy ehhez is ért.
2015. jan. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. válaszoló pont ott lakok a Sámsonin majdnem. Arról beszélsz ahol pirossal ki van írva a kerítésre a Kassai felé ?
2015. jan. 21. 16:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ki van írva a kerítésre, és a Kassai felé van. Szerintem kérdezd meg, mert jó szakember.
2015. jan. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Könnyen meglehet élezni egy láncot. Nem nagy dokgok ezek. Aki láncfűrészt tart az tudjon élezni is. Én ma reszeltem életemben elöször. És viszi. És forgácsot csinál nem fűrészport.
2015. jan. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!