Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mivel tudnám tömíteni a pp...

Mivel tudnám tömíteni a pp (polipropilén) vízvezetékem egy nagyonpici lyukát?

Figyelt kérdés
Én magam készítettem néhány éve(azzal az összesütögetős módszerrel) - de az egyik toldásnál kb hetente 3 deci lecsepeg. Eddig így használtam (kéthetente kiöntöttem a kicsöpögött vizet) - de azért jobb lenne, ha nem csöpögne.
2015. febr. 2. 19:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kivágod a hibás részt és beforrasztasz 1 újat.

(ha a csövön lenne akkor van hozzá javítótüske,de idomnál inkább a fenti)

2015. febr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Würth k+d tömítő és ragasztóval bekened jo vastagon de ugy hogy elotte lezarod a vizet es megvarod meg megszarad. a ragasztobol 1 tubus kb 2500-3000 ft. ez egy sziluplaszt
2015. febr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
elzárod, bekened sziloplaszttal és teszel rá egy gumis csőbilincset.
2015. febr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Jah...csőbilincset ide.


[link]

2015. febr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
toldást, mondott, nem T idomot.
2015. febr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A toldásnál is ilyen a csatlakozás.
2015. febr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
rálehet tenni a bilincset
2015. febr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én egy betonkockába önteném, abbúl nem gyün ki a víz...
2015. febr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kedves #4 -es hozzászóló: abszolut stimmel a fotó, és valóban, mint írod - nekem nem T - idomnál szivárog, hanem sima csatlakozásnál, de az ügy szempontjából(mint, ahogy Te is írod) ez irreleváns (csak, hogy idegen szót is használjak). Hát kivágni, meg újra összesütni, az eléggé macerás, pl. kell hozzá az összesütő szerkentyű, amit bérelni, plusz jelentős letét a kölcsönzéskor.....Maradna inkább a ragasztás, bár az a 3000 Ft is húzós - megpróbálok olcsóbb megoldást - vagy csepegjen csak tovább inkább
2015. febr. 2. 21:12
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát, a rákba, mégiscsak T-idomnál van, de attól csak még annyival bonyolultabb, hogy a kivágás - toldás nehezebb ügy.

A vicces betonozó marhaságot ír, a beton is csak átázna, és előbb - utóbb a betont is be kéne betonozni.

2015. febr. 2. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!